Волонтери викрили групу танкістів з Чечні, які воювали на Донбасі (ФОТО)

Волонтери міжнародної групи з розслідувань InformNapalm ідентифікували групу танкістів з Чечні, які воювали на Донбасі
Depo.
10 січня 2017 13:06
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на InformNapalm.

Повідомляється, що вдалося ідентифікувати "кавалера" медалі "За відвагу" - танкіста-контрактника 17-ї окремої мотострілкової бригади (в/ч 65384, н/п Шалі, Чеченська Республіка) 58-ї армії Південного військового округу ЗС Росії Максима Іванова, який отримав державну нагороду за участь в бойових діях на Донбасі влітку - восени 2014 року.

"В результаті нового розслідування по гарячих слідах були здобуті нові свідоцтва участі в неоголошену війну проти України групи танкістів цього військового з'єднання", - передає InformNapalm.

Волонтери викрили групу танкістів з Чечні, які воювали на Донбасі (ФОТО)  - фото 1

Волонтери викрили групу танкістів з Чечні, які воювали на Донбасі (ФОТО)  - фото 2

Зазначається, що головним джерелом інформації стала сторінка у соцмережах танкіста Абдулхакіма Назарова, який не так давно перевівся з Кавказу в елітне танкове з'єднання Західного військового округу. При вивченні профілю Назарова волонтерам вдалося ідентифікувати його товаришів по службі у Чечні - також "ветеранів" Донбасу з танкового батальйону 17-ї мотострілецької бригади.

Волонтери викрили групу танкістів з Чечні, які воювали на Донбасі (ФОТО)  - фото 3

Волонтери викрили групу танкістів з Чечні, які воювали на Донбасі (ФОТО)  - фото 4

"Судячи з фотопідбірки і коментарям, завантаженим на сторінці Назарова, влітку - восени 2014 року він у складі батальйонно-тактичної групи 17-ї омсбр брав участь в бойових діях на Донбасі. За підсумками цього "відрядження" нагороджений відомчою медаллю МО РФ "За бойові заслуги", - йдеться в повідомленні.

Примітно, що фотографії періоду "ростовсько-українського відрядження", завантажені на сторінку Назарова, датовані 13-14 вересня 2014 року - найгарячішою фазою російського вторгнення в Україну.

Волонтери викрили групу танкістів з Чечні, які воювали на Донбасі (ФОТО)  - фото 5

Волонтери викрили групу танкістів з Чечні, які воювали на Донбасі (ФОТО)  - фото 6

"Фотографії зроблені в лісовому привальному таборі російських інтервентів, які позують в нестатутному одязі, на задньому плані видно замасковані танки", - пишуть волонтери.

Також вони назвали імена упізнаних танкістів 17-ї омсбр - учасників російського вторгнення в Україну восени 2014 року: Олексій Богданов, Зульфар Галлямов, Сергій Бєляков, Сергій Колчин, Дмитро Головинов, Валерій Голобородкін, Юрій Овсянников, Стас Фатехов, Євген Рассадин.

Волонтери викрили групу танкістів з Чечні, які воювали на Донбасі (ФОТО)  - фото 7

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас