ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери відкрили новий сайт з базою зниклих безвісти на Донбасі

База закрита і захищена від шахраїв
Depo.
7 травня 2015 15:28
ФОТО: depo.ua

Волонтери громадянського об'єднання «Мирний берег» створили інформаційний портал для пошуку зниклих безвісти на Донбасі.

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на цьому порталі.

"З травня 2014 ми ведемо активну роботу по збору даних про зниклих без вести, заручниках, військовополонених. Зараз у наших базах міститься інформація не менше ніж про 1000 людей, на даний момент знаходяться в полоні або зниклих на території АТО. Ми тісно співпрацюємо з парламентерами, волонтерами та силовими структурами, що займаються пошуком, звільненням і евакуацією", - зазначають волонтери.

Вони запевнили, що іхні бази захищені і оберігають особисті дані людей, які до них звернулися.

"Рішення проблеми обміну даних і комунікації між волонтерами ми бачимо в створенні бази даних зниклих без вісті і взятих у заручники. На нашому сайті ви можете розмістити інформацію про зниклу людину. Для загального перегляду буде доступно тільки його фото і мінімальна інформація про його особу, інша інформація буде нами оброблятися і заноситися в закриті бази", - йдеться у повідомленні.

Суть проекту в тому, що кожен зможе переглянути фотографії розшукуваних людей і якщо йому щось відомо про їхню долю, залишити свої коментарі під фотографією. Зазначається, що коментарі також будуть не з'являтися у відкритому доступі, і будуть приховані для загального перегляду.

"Ми будемо їх обробляти, заносити в закриті бази і передавати родичам і переговірникам, зберігаючи при цьому анонімність", - повідомляють волонтери.