ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери створили новий флешмоб про грузинів (ВІДЕО)

Українські патріоти продовжили патріотичний флешмоб і створили новий відеоролик про армію Грузії
Depo.
7 грудня 2015 18:59
ФОТО: depo.ua

Таким чином Україна відповіла дружній країні, яка підтримала її в прагненні звільнитися від стискаючих лещат російської "братньої любові", про це йдеться в анотації до відеоролика, опублікованому на сайті команди Inform Napalm, новину передає Depo.Донбас.

"Історія флешмобу почалася з відеоролика про армію України, який був створений за ініціативою "Хаджі Продакшнс" (Туреччина). Відповіддю української сторони став дуже популярний в просторах інтернету відео-подарунок про ВПС Туреччини від волонтерів "Народний проект" (Україна). У продовження флешмобу про доблесть і силу армій дружніх Україні країн волонтери міжнародного співтовариства InformNapalm створили відеоролик про грузинських військових" - йдеться в повідомленні.

Волонтери з команди InformNapalm висловили надію, що їх відеоробота сподобається грузинським патріотам, які багато років мужньо борються проти російського агресора.

"Народ Грузії завжди допомагав і підтримував українців у боротьбі з російським агресором. Грузини були і залишаються нашими братами. Цей ролик - величезна подяка за підтримку, за все те, що об'єднує і пов'язує народи України і Грузії. InformNapalm сподівається, що вам сподобається цей відеоподарок" - резюмували українські патріоти.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас