ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери просять врятувати три села на Луганщині від голодної смерті

Через військових дії 123 людини втратили роботу
Depo.
20 травня 2015 12:31
ФОТО: depo.ua

Волонтери просять врятувати три населених пункти Передільське, Геївку та Старий Айдар на Луганщині від голодної смерті. Тут в умовах неоголошеної війни проживають 1127 чоловік.

Як повідомляється на сторінці у Фейсбуці волонтерської організації «Восток СОС», люди вкрай потребують допомоги.

Села розташовані в прифронтовій зоні в 5 км від Щастя і в 30 км від Луганська.
«Довгі місяці тут не бачили мирного неба. Територія постійно піддається обстрілу, в результаті яких населені пункти часто залишаються без електрики і газу. Постраждали 65 будинків, з яких 7 зруйновані повністю», - йдеться у повідомленні.

У селищах відсутнє транспортне сполучення, а у населення немає можливості оформити допомогу на народження дітей і переоформити поточні соціальні виплати, субсидії та пільги, виникає дефіцит продуктів харчування і медикаментів, виплата пенсій проводиться несвоєчасно. Через військових дії 123 людини втратили роботу.

«Склад населення включає: дітей до 1 року - 19 дітей, від року до 3 років-22 дитини, від 3 років до 6 років - 49 дітей, шкільного віку-84 дитини, пенсіонерів старше 65 років-292 людини. Інвалідів на території - 44 людини, лежачих хворих-22 людини. З початку АТО на територію ради прибуло 370 переселенців з окупованої території з них 35 дітей. За цими цифрами ховаються долі реальних людей, які не зі своєї вини потрапили в біду», - повідомляють волонтери.

Вони закликали українців допомогти зібрати нужденним гуманітарну допомогу у вигляді наборів продуктів харчування, засобів гігієни, дитячого харчування, підгузників для дітей і дорослих, медикаментів першої необхідності.

«Приєднуйтесь до збору гуманітарної допомоги, телефонуйте нам на номер нашої Гарячої лінії - 0800309110, ми скоординуємо вас, як і де ми можемо прийняти ваш внесок у спільну добру справу», - йдеться у повідомленні.