ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери організували для постраждалих бійців АТО риболовну реабілітацію

Активісти "Рибальської сотні" організували для військовослужбовців АТО незвичайний курс психологічної реабілітації
Depo.
12 червня 2015 23:11
ФОТО: depo.ua

Волонтери з "Рибальської сотні" спільно з активістами ВГО "Громада Рибалок України" вирішили допомогти військовослужбовцям впоратися з психологічним навантаженням після перебування в зоні бойових дій і організували для них риболовну реабілітацію, передає Донбас.depo.ua з посиланням на УНІАН.

Поранених доставили з Пущі-Водиці в с. Забір'я під Києвом, де на базі Фіш-Парку "Забір'я" бійцям влаштували рибальський фестиваль. Учасники програми отримали пам'ятні сувеніри та можливість поласувати свіжим уловом. Цього разу на риболовлю приїхало 29 бійців.

"Риболовля по праву визнана одним з кращих способів психічної і фізичної реабілітації. Особливо актуально це зараз - для підтримки наших захисників і тих, хто постраждав у зоні проведення АТО", - підкреслив президент ВГО "Громада Рибалок України" Андрій Неліпа.

Активісти регулярно проводять заходи з психо-емоційної реабілітації військовослужбовців, волонтерів і дітей переселенців. В рамках проекту "Рибальська реабілітація постраждалих в АТО" в Ірпені проводяться майстер-класи та спортивні змагання з рибної ловлі.

Волонтери організували для постраждалих бійців АТО риболовну реабілітацію - фото 1