ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери оприлюднили переписку Пенсійного фонду України з "ДНР" (ДОКУМЕНТ)

Волонтери оприлюднили документи, з яких зрозуміло, що Пенсійний фонд України веде офіційну переписку з "ДНР", в якій погоджує з окупантами пенсійні виплати
Depo.
31 травня 2016 11:31
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на Восток SOS.

Повідомляєтиься, що до юристів громадської організації "Крим SOS" звернувся громадянин України, якому Броварське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Київській області відмовило в оформленні пенсії, посилаючись на дані, надані "пенсійним фондом "ДНР".

"Пенсійний фонд України в Київській області надає Вам ксерокопію повідомлення про відновлення виплати пенсії у Київському районі м.Донецька "Донецької Народної Республіки", яке надійшло до нашого управління", - йдеться у листі за підписом заступника начальника управління Броварського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області І.А. Іваницької.

Волонтери оприлюднили переписку Пенсійного фонду України з "ДНР" (ДОКУМЕНТ) - фото 1

"Виходить дуже дивна ситуація: ми не можемо без судового розгляду визнати факт народження дитини або факт смерті на непідконтрольною території, або хоча б взяти до відома дані про трудовий стаж з довідки підприємства, розташованого в Донецьку або Алчевську, незважаючи на те, що їх видали бойовики і ніяких даних ми, органи влади, не визнаємо. Однак, між Пенсійним фондом України і бойовиками йде офіційне листування, результатом якої є позбавлення громадян їх конституційних прав", - коментує ситуацію координатор Благодійного фонду "Схід-SOS" Олександра Дворецька.

Волонтери оприлюднили переписку Пенсійного фонду України з "ДНР" (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Громадські організації закликають Керівництво ПФУ припинити ганебну практику позбавлення прав громадян України посилаючись на листи від бойовиків, контрольованих Російською Федерацією, а також вимагають відновити призупинені пенсійні виплати і виконувати норми закону і Конституції України.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас