ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери доставили на передову пересувний стоматологічний кабінет для бійців і мешканців (ФОТО)

Найближчим часом вони збираються виготовити та доставити на фронт пересувну офтальмологію, гінекологію та рентген кабінет
Depo.
26 травня 2015 22:26
ФОТО: depo.ua

Волонтери переобладнали стару швидку допомогу у сучасну стоматологічну клініку на колесах і передали її для потреб бійців АТО та мешканців населених пунктів з сірої зони

Як повідомляє кореспондент Донбас.depo.ua, унікальний медичний автомобіль був переданий бійцям сектору С. Цей стоматологічний кабінет на колесах з'явився завдяки співпраці української діаспори в Канаді та волонтерського руху «Місія святих сердець» зі Львова.

За словами керівника місії Юрія Дмітришина, вживану швидку, вартістю близька 100 тисяч доларів, купили та передали до Львова члени української діаспори у Канаді. А вже українські волонтери укомплектували автівку всім необхідним обладнанням. Зараз в пересувній стоматології є все для лікування зубів та нескладної щелепо-лицевої хірургії. Кабінет може працювати цілком автономно і обслуговувати не лише бійців АТО, а й місцевих мешканців, яки залишилися у сірій зоні без кваліфікованої медичної допомоги.

За словами Дмітришина найближчим часом волонтери збираються виготовити та доставити на фронт пересувну офтальмологію, гінекологію та рентген кабінет.