ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як загинули сапери 28-ї бригади під Красногорівкою: з 8 людей вижив 1 (ФОТО)

Стали відомі подробиці загибелі саперів 28-ї механізованої бригади, чия машина 8 червня наїхала на протитанкову міну бойовиків під Красногорівкою
Depo.
12 червня 2015 17:18
ФОТО: depo.ua
Як загинули сапери 28-ї бригади під Красногорівкою: з 8 людей вижив 1 (ФОТО)
Як загинули сапери 28-ї бригади під Красногорівкою: з 8 людей вижив 1 (ФОТО)

Шокуючі подробиці того дня оприлюднила волонтер Оксана Чорна на Facebook, повідомляє Донбас.depo.ua.

"Змогли зібрати тільки 3,5 тіла. Всі - молоді пацани. Сапери. Газон, на якому їхали хлопці, рознесло так, що залишилася тільки частина кабіни", - написала вона.

За її словами, хлопці в секреті намагалися надати допомогу.

"Один з бійців був ще живий, коли секрет до них добрався. Хоча судячи з того, що ми там знайшли, це швидше за все була агонія. Потім почав рватися бк. Їм довелося відійти. Вони поверталися ще два рази. Під свистом куль і розривами снарядів. Вони навіть намагалися надати першу допомогу. Хоча чим? Джгутів-то нема. І целокса немає. Навіть носилок у них на позиції немає. Їм його навіть тягти не було на чому", - розповіла волонтер.

Як загинули сапери 28-ї бригади під Красногорівкою: з 8 людей вижив 1 (ФОТО) - фото 1

Останки загиблих військових знаходили на відстані до 300 метрів від місця вибуху.

"Коли ми дісталися до місця підриву, хлопці пішли збирати останки. Через мінне поле. Вони один за іншим носили понівечені тіла. Складали в кузов шишаріка і знову несли. Я бачила такі кадри в кіно. Сккручені, обгорілі тіла та їх частини. Фрагменти знаходили в радіусі 300 метрів. З 8 осіб залишився живий тільки один. Я не знаю, яким дивом. Але він вижив. Він спочатку секрету допомагав шукати хлопців, але до моменту коли ми приїхали, він ледве сидів всередині газельки. Його гойдало. Контузія і шок. Але цілий. У лікарню відмовився їхати", - написала Чорна.

Автомобіль бійців 28-ї механізованої бригада збройних сил України перевозив боєприпаси на позиції українських військових. За даними прес-офіцера "Сектора Б" Євгена Силкіна, при підриві на міні семеро з восьми бійців загинули на місці.

Більше новин про війну на Донбасі читайте на Донбас.depo.ua.