ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волкер назвав країни, які готові відправити миротворців на Донбас

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер назвав низку країн, які готові відправити своїх військовослужбовців на схід України в рамках миротворчої місії

Depo.
24 вересня 2018 20:59
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю "Ехо Москви", передає Depo.Донбас.

На думку представника Держдепу США, це мають бути повноцінні миротворчі сили, які контролюють ситуацію в області безпеки.

"Що стосується країн, низка держав уже заявила, що вони будуть готові внести свій вклад. Про це заявили Швеція, Фінляндія, Австрія, Білорусь, Сербія і Туреччина. На мій погляд, це хороший діапазон країн, що включає кілька держав, які розглядаються в Росії більше як частина Заходу, і кілька держав, які розглядаються на Заході більше як частина простору СНД, і я вважаю, що відчуття балансу було б логічним", - зазначив дипломат.

При цьому Волкер підтвердив, що миротворчі сили на Донбасі повинні будуть діяти з мандатом ООН.

"Те, як це буде організовано, підлягає обговоренню. Те, як будуть розгорнуті миротворці, на якому етапі, підлягає обговоренню, але з фундаментальної точки зору після повного розгортання це мають бути справжні миротворчі сили, які контролюють ситуацію в області безпеки", - підкреслив дипломат.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook