"Вода Донбасу" частково відключена від електроенергії

Оператор системи розподілу ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля виконав часткове відключення електропостачання КП "Вода Донбасу" на вимогу ДП "Укрінтеренерго"

У компанії "Донецькі електромережі" зазначили, що електропостачання було обмежено через те, що у "Вода Донбасу" закінчився 90-денний договір з ДП "Укрінтеренерго", а договір з новим постачальником не було укладено, передаэ Depo.Донбас з посиланням на 0629.

"Бездоговірне положення споживання електроенергії, це злочин, відповідальність за яке передбачена статтею 188-1 ККУ ( "Крадіжка електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання") ", - пояснили в компанії.

За інформацією "Донецьких електромереж", станом на ранок 3 квітня відключені від електропостачання насосна "Білокузьминівка" в Костянтинівському районі, підстанція 110 кВ "Клебан Бик" в Костянтинівському районі та насосна 1-го підйому в Маріуполі.

"Вчора близько 16-ї години було відключено насос на першому підйомі в Слов'янську. Але вода з Сіверського Дінця самопливом доходила до Маріуполя. О 22.00" Вода Донбасу "знову була підключена до електроенергії, і канал почав працювати", - розповів заступник мера Михайло Когут.

Він підкреслив, що ситуація вплинула на якість води, але не вплинула на обсяг водопостачання Маріуполя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас