Як українські армійці на передовій зустрічають Новий рік
На Луганському напрямку українські бійці готуються до Нового року: готують салати, заливну рибу, наряджають ялинки, втім це не заважає їм пильнувати обстановку, адже досвід підказує, що ворог може підкинути неприємну несподіванку будь-якої миті
- Донбас
-
31 грудня 2019 21:37
Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на пресцентр штабу ООС.
"Для мене, як і для багатьох військових, які виконують тут бойові завдання в Новий рік дуже хочеться хоча б невеличкого свята. Маючи досвід зустрічати Новий рік на передовій, знаю, що завжди треба бути готовим до будь-яких "несподіванок" від ворога", - розповіла військовослужбовець Лариса.


Сьогодні на передовій, як і на решті Укарїни, бійці готують святкову вечерю: традиційне олів’є, домашні голубці, котлети, картопля і головна страва – заливна риба.
"Її готує наш побратим, в минулому шеф-кухар одного зі столичних ресторанів. Не забуваємо ми і про солодощі для бійців – це торти, цукерки, печиво та багато іншого, - розповіла воячка.

При цьому бійці не розслабляються: на передових позиціях пильно несуть чергування та в разі ворожого нападу завжди готові дати гідну відсіч.
"У нас зараз передноворічний настрій. Я сподіваюсь, що буде панувати тиша на нашій ділянці. Відстані у нас невеликі, тому і особливу увагу приділяємо спостереженню за ворогом. Новий рік зустрічаю тут на позиції вже вдруге. В минулих роках "привітали" нас з мінометів, як буде в цьому році важко сказати", – розповів військовослужбовець Олексій.

Армійці зазначають, що справжнім святом для них стане та мить, коли назавжди закінчиться війна і буде відновлена територіальна цілісність нашої держави.
Нагадаємо, що волонтери з нагоди новорічних свят три дні готували для українських бійців традиційний салат "Олів'є", вийшло близько 4 тонн.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:39Масовані обстріли на Донеччині забрали два життя. Ще 25 людей поранені
- 10:15Російське військо скинуло авіабомби на центр Краматорська, поранені 9 людей
- 12:31Четверо загиблих і 14 поранених: Наслідки російської агресії проти цивільних на Донеччині
- 09:20 Доба на фронті: Оперативне зведення Генштабу ЗСУ
- 16:47 росіяни масовано били по Костянтинівці з артилерії та "смерчів": є загиблі та поранені
- 14:29У бою за Україну загинули двоє поліцейських Донеччини
- 09:31 Ситуація на фронті: Минулої доби ворог штурмував позиції ЗСУ майже 200 разів
- 17:50Мешканця Донеччини засудили до 15 років ув'язнення за коригування повітряних атак росіян
- 23:22Країна-терористка перекинула на Донеччину ще дві бригади морпіхів
- 22:42На Донеччині в зоні активних бойових дій залишаються 18,5 тисяч цивільних
- 22:23 Ситуація на фронті: Ворог 141 раз намагався сьогодні прорвати лінію фронту, бої тривають
- 09:02Російське військо вдарило по відділенню "Укрпошти" на Донеччині
- 22:29 На фронті впродовж доби більш як півтори сотні разів ворог намагався штурмувати позиції ЗСУ
- 22:16Без води, світла, газу: У Костянтинівці, що на Донеччині проживає дотепер 6,3 тисячі цивільних
- 11:38Російська армія зранку атакувала Краматорськ дронами, поранено жінку
- 22:15 Більш як півтори сотні разів рашисти атакували лінію фронту
- 19:39Вісім зрадників, які воювали проти ЗСУ на Донеччині, отримали судові вироки
- 18:33 Жертвами авіаудару по Яровій стали 24 людини ФОТО
- 17:42Удар по Яровій: Смілянський вважає, що хтось міг здати росіянам координати автомобіля "Укрпошти"
Сектор

