Військові 53-ї бригади, яких полонили бойовики, не виконували жодних бойових завдань - ЗМІ

Українські військові потрапили у ворожий полон виконуючи тилову операцію, що не мала стосунку до бойових дій

Стосунку до бойових дій ця подія не мала, передає Depo.Донбас з посиланням на ТСН.

Вантажівка, за нез'ясованих на цей момент причин, не здійснила поворот за Волновахою, а поїхала на КПВВ Новотроїцьке, де є ще один шлях, звільнений від бойовиків. Інформації від підрозділу, в якому служать військові, та прикордонників немає. Прокоментувало лише Міноборони, дуже стримано.

"Зранку вісім військовослужбовців ЗСУ, рухаючись на вантажному автомобілі, біля населеного пункту Новотроїцьке відхилились від маршруту і потрапили на тимчасово окуповану територію. Де були затримані бойовиками збройних формувань РФ. Командування ООС вживає всі необхідні заходи для повернення військовослужбовців", - прокоментував спікер Міноборони Дмитро Гуцуляк.

Де тримають полонених, наразі невідомо. Військовослужбовці виконували тилову операцію, що не мала стосунку до бойових дій, тож бойовики дезінформують про нібито затримання диверсантів. Найімовірніше, військові їхали за навігатором і помилились дорогою, намагаючись скоротити шлях.

Нагадаємо, вранці 22 травня, що восьмеро українських бійців 53-ї бригади, які їхали на звірку в один з підрозділів, потрапили під вогонь прикордонників.

Біля Новотроїцького на Донеччині вісім українських військових, рухаючись на вантажівці, відхилилися від маршруту і потрапили на територію "ДНР", де і були затримані

В терористів "ДНР" цю інформацію вже підтвердили.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас