ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Військова прокуратура України взялася за російського генерала з "ЛНР"

Головна військова прокуратура Генпрокуратури України здійснює досудове розслідування кримінального провадження щодо генерал-майора Збройних сил РФ Романа Шадріна, відомого в "ЛНР" під позивними "Цар" та "Генерал"

Depo.
12 жовтня 2017 13:00
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє прес-служба відомства.

Повідомляється, що наразі встановлюються всі особи, яких незаконно затримали бойовики "МГБ ЛНР" і будь-які обставини участі у вказаній організації Романа Шадріна.

"Шадрін організував викрадення цивільних, у тому числі громадян РФ, їхнє подальше незаконне ув'язнення, фізичне насильство та інше жорстоке поводження з ними", - йдеться у повідомленні.

Військова прокуратура в 2017 році оголосила Шадріну про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації), ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни), ч. 1 ст. 438 (ведення наказів про вчинення жорстокого поводження з цивільним населенням) КК України.

Нагадаємо, що з жовтня 2014 року по серпень 2015 року, діючи за попередньою змовою з іншими представниками влади і посадовими особами Збройних сил РФ, будучи так званим заступником міністра "Міністерства державної безпеки" терористичної організації "ЛНР", Шадрін брав участь у веденні агресивної війни проти України.

За даними з сайту "Миротворець", Шадрін брав участь у двох чеченських війнах та має звання Героя Росії.

Як повідомлялося раніше, у березна 2017 року Головна військова прокуратура повідомила про підозру генерал-майору Збройних Сил Російської Федерації Роману Шадріну

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас