UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Військова прокуратура планує вилучити документи по "Іловайску" з Офісу президента

Головна військова прокуратура має намір вилучити з Офісу Президента України документи щодо обставин трагедії в Іловайську в серпні 2014 року

Військова прокуратура планує вилучити до…

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє прес-служба військової прокуратури.

Відзначається, що прокурором було отримано дозвіл слідчого судді на тимчасовий доступ і вилучення в Офісі президента відповідних документів.

У військовій прокуратурі нагадали, що зараз здійснює досудове розслідування за фактом ведення Росією агресії проти України, що спричинило загибель людей і інших тяжких наслідків.

Так, в зазначеному кримінальному провадженні досліджуються обставини Иловайской трагедії, а також причини і наслідки, при яких відбулися ці події.

Прокуратура обіцяє "всебічне і неупереджене" вивчення обставин трагедії та прийняття рішень з проведення в серпні 2014 року бойової операції в Іловайську.

Довідка: "Іловайський котел"  - бойові дії поблизу міста Іловайськ Донецької області у серпні 2014 року. Тоді українські військові опинилися в оточені, після чого українські колони за домовленістю мали виходити з міста через гуманітарний коридор без зброї. Згідно з даними Національного військово-історичного музею, у цих боях полягло 368 українських військових, ще 180 вважають зниклими безвісти.

Нагадаємо, генерал-лейтенант Василь Богдан вважає, що Путін готує для ЗСУ "чергову пастку" на Донбасі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook