ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відновлення Україною контролю над східним кордоном має вирішальне значення, - ОБСЄ

Російське озброєння буде надалі надходити на Донбас, допоки Україна не відновить контроль над кордоном
Depo.
11 листопада 2015 22:19
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві президента Парламентської асамблеї ОБСЄ Ілкка Канерви за підсумками візиту в Україну, передає Depo.Донбас з посиланням на УНІАН.

Він відзначив, що питання східного кордону України має вирішальне значення.

"Допоки країна не відновить повний контроль над цим кордоном, я маю занепокоєння, що зброя та особовий склад можуть і надалі потрапляти в Україну", - заявив Канерва.

Також він висловив переконання, що спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ повинна бути надана можливість для здійснення повного спостереження та допомоги стабілізації ситуації вздовж усієї довжини кордону.

Говорячи про відведення озброєння від лінії розмежування, Канерва висловив переконання, що відведення озброєння повинно відбутися якнайшвидше. Він зазначив, що під час різних зустрічей у Києві можна зробити висновок, що в Україні існує консенсус з цього приводу.

Також він підкреслив важливість ініціатив українського уряду з проведення реформ та наполегливо закликав здійснювати подальші кроки, особливо у боротьбі з корупцією та вирішенні питання децентралізації.

Також він заявив, що Росія намагається впроваджувати імперську політику, повернути собі статус супердержави і "не розуміє мови, якою говорить Європейський Союз".

Більше про події на Донбасі читайте на Depo.Донбас.