Від початку ООС на Донбасі прибрали більше сотні блокпостів, - Наєв

З початку проведення операції Об'єднаних сил було вдосконалено систему блокпостів, оптимізовано їх кількість та структуру, створено сприятливі умови для переміщення законослухняних громадян

Про це сьогодні, 16 серпня, під час прес-конференції, яка присвячена першим підсумкам діяльності Об'єднаних сил з початку проведення військової операції на Донбасі, повідомив командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергі Наєв наголосив, передає Depo.Донбас.

Він заявив, що одним з пріоритетів операції Об'єднаних сил є недопущення несанкціонованого вивозу зброї, боєприпасів, вибухових та інших небезпечних речовин із району ведення операції та встановлення особливого порядку в'їзду-виїзду до (з) району операції Об'єднаних сил.

"Від початку проведення операції Об'єднаних сил було вдосконалено систему блокпостів, оптимізовано їх кількість та структуру, створено сприятливі умови для переміщення законослухняних громадян", – зауважив Наєв.

Він нагадав, що під час проведення АТО чисельність стаціонарних блокпостів на територіях Луганської та Донецької областей сягала 147.

"Сьогодні кількість блокпостів знижено до 43, з яких 6 – мобільні. При цьому, за потреби, передбачено можливість збільшення саме мобільної компоненти", - повідомив командувач ООС.

Він зазначив, що під час згаданих заходів контролю силами Національної поліції перевірено понад 465 тисяч транспортних засобів та більше 540 тисяч громадян. Із незаконного обігу вилучено 67 одиниць вогнепальної зброї, майже 40 тисяч одиниць боєприпасів і патронів, більше 2 мільйонів кущів наркотичних рослин, майже 32 кг готових наркотичних і психотропних речовин.

Крім того, повідомляється, що за час проведення операції Об'єднаних Сил затримано 449 осіб, причетних до незаконних збройних формувань.

"Частину з них вже затримали на території України та притягли до відповідальності, частину – знешкоджено. Це – факт, і він має бути застереженням для окупантів та їх посібників", - зазначив командувач Об'єднаних сил.

Він наголосив, що Об'єднані сили прагнуть зменшити незручності для місцевого населення, що пов'язані із застосуванням заходів контролю.

"Це стосується зменшення кількості стаціонарних блокпостів, їх дообладнання необхідною інфраструктурою. Збільшено кількість робочих місць на контрольних пунктах в'їзду-виїзду для перевірки документів, задіяні рухомі комплекси, що майже вдвічі скоротило термін проходження громадянами контрольно-перевірочних заходів", - повідомив Наєв.

При цьому він зазначив, що у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, пасажиропотік через контрольні пункти зріс більш, ніж в 2 рази, а транспортний - на 39 відсотків.

Нагадаємо, що сьогодні, 16 серпня на Донбасі підбили перші підсумки діяльності Об'єднаних сил від початку проведення військової операції на Донбасі

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ООС