ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Від книг до планшетів: "Олені святого Миколая" привезли дітям Донбасу 1500 подарунків (ФОТО)

5 відряджень, близько 20 новорічних ранків, понад 1500 тисяч дітей і подарунки з усієї України і навіть з інших країн. Так закінчився новорічний тур "Оленів святого Миколая"

Depo.
17 січня 2018 23:32
ФОТО: depo.ua

Стати помічником святого Миколая і виконати дитячу мрію. Для цього треба було з переліку дитячих листів вибрати той, який сподобався, і відправити подарунок до Харкова, де і збирали все посилки "Олені", передає Depo.Донбас з посиланням на "Радіо Свобода".

За словами організаторів, майже кожна дитина отримала те, що побажав в листі святому Миколаю. Це і мобільні телефони, і планшети, і 3D-ручки, і набори для експериментів, рукоділля, і навіть ... справжня скрипка.

Дуже багато дітей просили подарунки саме творчі - мольберти, набори для малювання, в'язання, вишивання, навіть скрипку. І цей подарунок теж знайшли. Симфонічний оркестр київської філармонії передав скрипку дівчинці в Новоіванівку. Взагалі діти не очікували, що їх мрії збудуться.

"Коли побачили, скільки в листах просять планшетів і мобільних телефонів, то навіть думали не виставляти ці побажання в загальний список. Навіть в коментарях писали деякі: "Ось як таке діти можуть просити, коли не можу своїм таке купити, а тут треба чужим". Але один з наших "дарувальників": "Це ж їх вікно в світ". У цих дітей немає іншої можливості взагалі зрозуміти, що відбувається ще десь. У них немає можливості спілкуватися, рости, розвиватися. А їм це дуже потрібно". І тоді ми вирішили зі списку ці прохання не прибирати, і, як за помахом чарівної палички, знайшлися підприємці, які ці позиції в списках закрили", - розповідає представниця волонтерів Інна Ачкасова.

Тепер акція "Олені святого Миколая" бере перерву до наступних новорічних свят.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас