UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Ветерани "Донбасу" спільно з американцями створили корпорацію з безпеки

У США була зареєстрована приватна військова корпорація Donbas Battalion Corp, що складається з українців

Ветерани "Донбасу" спільно з американцям…
Фото: Donbas Battalion Corp

Як передає Depo.Донбас з посиланням на Волинські новини, про це розповів один із керівників цієї структури, колишній командир батальйону "Донбас" Анатолій Виногродський.

Корпорації Donbas Battalion Corp – це Компанія міжнародної безпеки, яка працює в межах міжнародного законодавства з недержавними міжнародними організаціями, державними структурами, гуманітарними місіями.

У червні минулого року ветеранська організація "Донбасу" уклала договір про співпрацю з ветеранськими організаціями США та поляками для навчання, підвищення кваліфікації та працевлаштування ветеранів російсько-української війни. У рамках цього договору в Україні відкрили два навчальних центри: в Сувиді, де ми зараз перебуваємо, і в Кіровоградській області. Потім ця справа переросла в ідею створити акціонерне товариство – Donbas Battalion Corp.

"Ми набираємо переважно атовців, або, якщо є потреба, вузьких фахівців з певних питань, які нас цікавлять. Ось те, що ви бачили в нашому таборі – це програма реабілітації для атовців. Ми відволікаємо їх від усіляких синдромів, навантажуємо фізично, вони прощаються із зайвим жиром, з алкоголем, який просто несумісний з такими фізичними навантаженнями, перенацілюємо їхню мотивацію. Тобто, не на пошуки копійки, щоб прогодувати сім’ю, а на ті цілі, які ставляться компанією. Вони перелаштовуються від пошуку свого місця в цивільному житті до виконання вже конкретної роботи. І це чудово на них впливає психологічно: люди "в своїй тарілці", у колективі таких же як і вони, мають мету і хороші матеріальні стимули для її досягнення", - повідомив Виногродський.

За його словами, держава не використовує такий серйозний ресурс, як люди з підвищеним почуттям справедливості, які пройшли бойові дії.

"Ми вирішили їх зібрати і надати їм можливість нормального життя. Щоб вони могли використовувати всі ті якості, які придбали на війні, і при цьому ще заробляли нормальні гроші, утримували свої сім’ї. Щоб вони не відчували себе як у приймаках, а були нормальними людьми, які можуть гордо дивитися на оточуючих, не залежати ні від кого економічно, і робити те, що вони вміють найкраще", - сказав колишній командир.

За його словами, мінімальна зарплата у корпорації 2 тис. доларів на місяць. На час навчання нараховується стипендія, якщо здаються всі заліки та іспити, підписуються контракт. Стипендія на сьогоднішній день – 500 доларів. в місяць.

 

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"