ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вченому Козловському, звільненому з полону, доведеться вибивати пенсію після кожного виїзду за кордон

Ігорю Козловському кожного разу для поїздок на наукові заходи за межі України доведеться писати заяви, збирати документи і проходити перевірку для відновлення пенсійних виплат

Depo.
22 червня 2018 23:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Громадське".

Козловський 2 місяці не отримував пенсію. У Пенсійному фонді заявили, що йому припинили виплати через візити за кордон.

"Сказали: "Нам надійшла інформація від СБУ, ви перетинали кордон. Згідно з постановою Кабміну, всім внутрішнім переселенцям, які перетинають наші кордони, припиняється пенсія". Я відповів, що дійсно перетинав кордон України – їздив до Брюсселя, де виступав в Європарламенті, їздив до Лондона з Іриною Геращенко, там виступав в британському парламенті", - розповів він.

Козловський планує низку поїздок за кордон на наукові конференції та засідання організацій, щоб говорити про агресію проти України, політв'язнів і полонених. Кожного разу йому доведеться писати заяви, збирати документи і проходити перевірку для відновлення пенсійних виплат.

"Я вважаю, що це дискримінація внутрішніх переселенців і конституційних прав громадян України щодо вільного пересування", – вважає вчений.

Нагадаємо, 22 червня, Пенсійний фонд України відновив виплату пенсії релігієзнавцю Ігорю Козловському, звільненому з полону бойовиків.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook