ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дрьомов зізнався у обстрілі Дебальцевого і участі в цьому російської армії

Бойовик розповів, що відчував, коли бомбив своїх же громадян
Depo.
30 квітня 2015 20:37
ФОТО: depo.ua

Ватажок казаків "ЛНР" Павло Дрьомов зізнався в тому, що саме війська "ЛНР" і "ДНР" під керівництвом армії РФ і з її участю обстрілювали Дебальцеве у лютому.

Крім того у інтерв'ю російському виданню Спектр він розповів подробиці того, як російські військові готують бойовиків і проводять з ними ідеологічну роботу.

Відповідаючи на питання, як відбувається перетворення "ополчення" в регулярну армію з централізованим управлінням, Дрьомов відповів:

- Це складний процес, насправді. Складний, але необхідний. З одного боку це - плани, конспекти, писанина непотрібна. В армії Росії вистачає ідіотизму, який тут не потрібен. Але, з іншого, централізоване управління - воно потрібно все одно. Необхідно, щоб люди могли розуміти, хто і де знаходиться, і що ми будемо робити. Наприклад, проведення ОГП по неділях. Ну, це маячня - проводити для мужиків, яким за сорок, ОГП і просити їх увечері подивитися програму «Время». Ну, марення божевільного. Але у мене є офіційний наказ проводити ОГП. Я задаю замполіту корпусу питання - «А якої держави ОГП?». Він відповідає - «Ну, ви знаєте, якого ...». «Я-то знаю, якого. Але мені їм так і говорити офіційно - зараз я буду проводити ОГП Російської Федерації? ». «Нє-нє-ні, ви що ?! Це - злочин! ». Так а якої держави мені, вибачте, проводити ОГП? Паспорт у мене український, давайте, я буду проводити ОГП української держави. Ні, не можна!

На питання, що ви відчували, коли стріляли по Дебальцевому, адже там знаходилися ваші ж громадяни, Дрьомов цинічно відповів, що "в білих рукавичках війну не виграєш".

"Шкода мені людей, особливо мирних. Але знову-таки все - в руках Божих... Коли ми бомбили Дебальцеве ... а те, що його бомбили ... давайте чесно. Стріляли і ми артилерією, нам потрібно було погасити певні пункти захисту супротивника. Ми потрапляли і в мирні будинку теж. Це правда", - сказав він.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 28 квітня стало відомо, що Дрьомов евакуює свою родину в Краснодар із Стаханова.

 

 

 

 

Мітки: #