Ватажки "Л-ДНР" вимагають від Зеленського узгоджувати з ними "закон про особливий статус"

Ватажки "ЛНР" і "ДНР" Леонід Пасічник і Денис Пушилін звернулися до президента України Володимира Зеленського і заявили, що будь-які зміни закону про особливий статус повинні бути узгоджені з "Л-ДНР"

Про це йдеться в їхній спільній заяві, передає Depo.Донбас.

Вони впевнені, що з існуючого закону необхідно дещо вилучити, але інші положення вилучати вони не хочуть.

"Пан Зеленський також заявив, що буде прийнятий якийсь новий закон про особливий статус. Цікаво знати, який? Нам багато чого не подобається в нинішній редакції цього закону, в який Порошенко навставлял неприйнятних застережень. І ці застереження і вставки потрібно із закону видалити. Але в ньому також містяться і найважливіші положення, які міняти ні в якому разі не можна. Тому будь-які зміни закону про особливий статус повинні бути узгоджені з нами. В іншому випадку ми будемо вважати їх прямим і грубим порушенням Мінських угод, і вони для нас будуть юридично нікчемні", - йдеться у заяві.

Ватажки наполягають на прямому діалозі з Зеленським.

"Хочемо застерегти пана Зеленського від необачних дій. Якщо він хоче домогтися мирного співіснування з "ДНР" і "ЛНР", нехай вступає в прямий діалог з нами, а не робить непродумані і безглузді односторонні заяви", - зазначається у заяві.

Нагадаємо, 1 жовтня, українська делегація на черговому засіданні контактної групи по врегулюванню ситуації на сході України підписала "формулу Штайнмайєра".

Спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік повідомив, що тристороння контактна група по Україні (ТКГ) в Мінську закріпила "формулу Штайнмайєра" листами, а не єдиним документом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook