Викривлена інформація: В ЗСУ дали пояснення щодо опитування про переговори з "Л-ДНР"

В командування ЗСУ офіційно повідомили, що такий документ був, але його зміст був викривлений, бо мав стосуватися всіх громадян, а не лише військовослужбовців і документ наразі вже не має юридичної сили

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на повідомлення розміщене у пабліку Оперативне командування "Північ" / Operational Command “North”.

"Зазначена в документі інформація мала на меті створення прогнозування можливих ризиків для громадян України та військовослужбовців Збройних Сил України та втілення упереджувальних заходів на майбутнє, щодо захисту цивільного населення. Втім в документі, який наразі втратив юридичну силу та скасований, допущено викривлення інформації, яка мала бути направлена на усіх громадян України без виключення і не мала містити залучення військовослужбовців", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в оперативному командуванні "Північ" з даного приводу призначено службову перевірку.

"Нагадаємо, що військовослужбовці Збройних Сил України не ведуть перемовин із незаконними збройними формуваннями та не приймають участі у політичних акціях", - наголосили у дописі.

Нагадаємо, що 23 травня, у різних військових частинах ЗСУ отримали документ, в якому українських військовослужбовців запитують про їхнє ставлення до можливих перемовин з бойовиками "Л-ДНР".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас