ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Україні зняли зворушливі патріотичні відеоролики до Дня Перемоги (ВІДЕО)

Цей проект націлений на те, щоб зупинити хвилю пропаганди і спекуляцій з приводу святкування Дня Перемоги
Depo.
27 квітня 2015 14:08
ФОТО: depo.ua

В Україні на замовлення групи «Інформаційний Спротив», за сприяння Національної гвардії України і Національного військово-історичного музею створено пакет соціальних роликів в рамках інформкампанії до 9 травня.

Роліки зняло креативне агентство TABASCO, йдеться на сайті ИС.

За словами народного депутата України та координатора групи «ІС» Дмитра Тимчука «Цей проект націлений на те, щоб зупинити хвилю пропаганди і спекуляцій з приводу святкування Дня Перемоги, ветеранів та нагород Другої світової війни. Соціальні рекламні ролики розповідають історію двох поколінь, які знаходять спільну мову, незважаючи на бурхливий конфлікт. У центрі оповідання - ветерани, яким дзвонять їхні онуки, солдат української армії та медсестра з військового госпіталю. Ці діалоги набагато краще, ніж політична риторика, кажуть про справжнє ставлення сучасних «бандерівців», як іменує нас російська пропаганда, до пам'яті наших дідів, які зупинили фашизм. Їх подвиг ми цінуємо і ніколи не забудемо».

«Ми звертаємося до Міністерства інформаційної політики з проханням організувати широке поширення цих роликів і розраховуємо на підтримку. Ми вдячні тим українським телеканалам, які вже погодилися їх продемонструвати. Це дійсно важливо для країни»- підкреслив Тимчук.

Виробництвом роликів і організацією зйомок займався провідний продакшн України - Limelite Studio, який виділив для проекту колосальний ресурс.

У проекті погодився брати участь і приділив йому максимум уваги режисер міжнародного рівня - Елі Свердлов (Ізраїль).

"За довгі роки роботи я багато разів співпрацював з Україною і відчуваю сильний зв'язок з її людьми. Українці весь час знаходяться в пошуку справедливості. Наші фільми розповідають про різних поколіннях і їх боротьбі за свободу, яка передається від батьків до дітей, від дідів до онуків. Як ізраїльтянин, я дуже добре розумію і цю та історію, і цю пристрасть».

Партнером Елі Свердлова на проекті став першокласний український оператор Дмитро Яшенков.

Роль діда-льотчика виконує легендарний актор, народний артист України Володимир Дмитрович Талашко («В бій ідуть одні старики», «Капітан Немо» і багато інших кінофільми). Роль бабусі-ветерана зіграла заслужена артистка України Ніна Василівна Антонова. Образи молодих героїв втілили найталановитіші молоді артисти - Ярослав Кучеренко та Тетяна Храпач.

Даний проект реалізований без фінансування з держбюджету. TABASCO і Limelite Studio - українські компанії, які забезпечили весь процес за свій рахунок.

Генеральний продюсер Limelite Studio Володимир Яценко: «Комерційна вартість цієї рекламної кампанії - 2-2.5 мільйонів гривень, не рахуючи гонорарів зірок. 2 знімальних дні, 4 локації, кіношний грим тощо. Однак зараз не час виставляти державі рахунку. Я радий, що в нашій країні стільки патріотів, готових робити все, щоб Україна перемогла. Вся група відмовилася від оплати праці, ми понесли тільки прямі витрати».

Як повідомляв Донбас.depo.ua, в Україні встановлено 8 травня як день пам'яті за загиблими у Другій світовій війні. 9 травня, як і завжди, буде святкуватися День Перемоги. Президент України Петро Порошенко заявив, що свято перемоги завжди буде святим для українського народу.