В ООС показали нове модульне містечко для українських армійців
Неподалік лінії зіткнення військові ЗСУ показали новостворене модульне містечко, в яке їх переселили з землянок
- Донбас
-
11 лютого 2020 15:37
Як передає Depo.Донбас з посиланням на ТСН, на майданчику площею майже 5 гектарів — десятки стандартних "зелених вагончиків".
"Польова база модульного типу" — так офіційно називається це містечко. Тепер в такому модулі з більшим комфортом, ніж у землянках, розміщені 250 військових ЗСУ", - йдеться у матеріалі.
Повідомляється, що модульна база передбачає житлову зону, яка складається з модулів розміщення на 6 людей.
"Також окремо сантехнічна зона, окремо — зона для прийняття їжі, яка передбачає розгортання їдальні на базі автомобільної техніки. Для встановлення модуля необхідно до 30 хвилин", — розповів начальник відділу Державної спецслужби транспорту Міноборони Андрій Каличак.
"Зручно! Тут тепло, затишно — добре. Хворі приходять, можна їм надати необхідну допомогу" — говорить військова лікарка Олександра Пийниця.
Повідомляється, що коштував цей модуль близько 30 млн грн, з них 13 мільйонів військові будівельники витратили на підготовку майданчика: огорожу, освітлення, зв’язок та каналізацію. Все інше — вартість самих модулів. Якщо фронт посунеться, інженерні війська зможуть за тиждень перевезти ці модулі та розгорнути їх на новому місці дислокації.
"Мої враження — мені здається, що це треба було робити набагато раніше" — каже заступник командира 26-ї бригади Сергій Шаповал.
Нові модулі планують будувати на другій лінії оборони. А на передовій військовим поки що доведеться жити в землянках, адже відповідно захищених підземних модулів ще не побудували.
Нагадаємо, що в рамках інтеграції до НАТО і в умовах війни з Росією, Україна планує будувати на Донбасі військові бази за стандартами Північноатлантичного альянсу.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:41У центрі окупованого Луганська пролунав вибух
- 22:50 Ситуація на фронті: Сьогодні рашисти атакували майже півтори сотню разів
- 11:40Окупанти атакували Краматорськ 5 дронами, є руйнування
- 11:19Під час спроби продати викрадену зброю на майже 2 млн грн на Донеччині затримали військового
- 09:57Через дронову атаку знищений термінал "Нової пошти" у Слов'янську (ВІДЕО)
- 23:40 Доба на фронті: Окупанти 112 разів атакували позиції ЗСУ
- 20:41 У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження пункту управління армії рф на Донеччині
- 12:28Екіпаж поліції "Білий янгол" потрапив під удар дронів у Покровську
- 09:40Слов'янськ зазнав атаки "шахедів", є руйнування
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 23:50 На Донеччині росіяни намагаються просунутися на трьох напрямках — Сирський
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 10:49Продавчиня зі Слов'янська коригувала ракетні удари росіян по локаціях Сил оборони на Донеччині, - СБУ
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:20У Білозерському на Донеччині від дронової атаки поранені п’ятеро людей
- 17:35"На межі гуманітарної катастрофи": очільник ОВА Донеччини розповів про обстановку в прифронтовій Костянтинівці
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:2115 років тюрми отримала агентка "жіночої групи" фсб, яка шпигувала для ворога на Донеччині
- 10:46У Краматорську другу добу розбирають завали будинку, зруйнованого ракетою росіян ФОТО