В ООС не відправлятимуть: В осінній призов лави ЗСУ поповнять 15 тис. строковиків

Більше 15 тисяч призовників строкової військової служби очікуються в рамках цьогорічної осінньої призовної кампанії

Як передає Depo.Донбас з посиланням на "Інфтерфакс-Україна", про це розповів начальник управління персоналу - заступник начальника штабу командування Сухопутними військами ЗСУ генерал-майор Геннадій Долгашов на брифінгу в Києві.

"Стартує призовна кампанія ... Терміни проведення осіннього призову - з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року. Обсяг призову - 15 тисяч 200 осіб, з них 9 тисяч - Збройні сили України, 4400 - Нацгвардія України, Держприкордонслужба - 1 тисяча осіб, Державна спеціальна служба транспорту - 800 чоловік ", - розповів він.

Долгашов зазначив, що призовний вік в Україні в 2019 році - 20-27 років, чоловіки цієї категорії, визнані придатними до строкової військової служби і не мають підстав для відстрочки, зобов'язані пройти службу в рядах ВСУ.

При цьому уточнюється, що відстрочка від призову дається за станом здоров'я на один рік, також для отримання освіти та професійної діяльності. Крім того, відстрочка може бути надана в зв'язку з непрацездатністю родичів і наявністю дитини до 3 років.

"Хочу звернути увагу на те, що з вересня 2014 року, коли був підписаний указ президента, чітко визначено, що військовослужбовці строкової служби для виконання бойових завдань в районі проведення операції об'єднаних сил не залучаються. І цей указ виконується", - заявив він.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook