В Алчевську бойовики влаштували розбірки через продаж дефіцитного бензину

В окупованому Алчевську бойовики так званого "МВД "ЛНР" влаштували розбірки на заправці через продажу дефіцитного бензину

Як повдомляють на підконтрольному "ЛНР" сайті, автозаправна станція здійснювала роздрібну торгівлю бензином, дизельним паливом і природним газом, передає Depo.Донбас.

На момент прибуття бойовиків паливно-мастильних матеріалів на заправці не було, натомість у даного автозаправного комплексу були охоронці. Двоє жителів Алчевська охороняли заправку цілодобово, нібито від мародерів.

"Вони стверджували, що заправка не працює давно, а їм платять просто за охорону приміщення, хоча документи, так звана "чорна бухгалтерія" говорить про зворотне. Обидва охоронці були одягнені у формений одяг військового підрозділу та мали при собі пістолети", - йдеться у повідомленні.

"В "ЛНР"  існує не те щоб гостра, але все-таки нестача палива, це видно неозброєним оком хоча б по тому, які черги шикуються у працюючих автозаправок", - нагадують окупанти.

Нагадаємо, на головній площі окупованого Алчевська 20 листопада відбувся загальноміський молебень заради того, щоб батареї в квартирах взимку були теплі. Крім того, в Алчевську мешканці залишилися без заробітної плати, а у місті немає бензину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ЛНР