В окупованій Горлівці студентів примушують сплатити за "диплом "ДНР" кругленьку суму

Адміністрація Горловського медколледжу вимагає у студентів сплатити за навчання майже 55 тис. рублів за диплом "ДНР", погрожуючи відрахуванням

Про це пише Depo.Донбас, з посиланням на Горлівську мозаїку.

Повідомляється, що учні Горлівського медичного коледжу, майбутні фармацевти, вступили у коледж в 2014 році ще за українськими документами. Рік вони відвідували заняття з ризиком для життя, під постійними обстрілами. Весь цей час студенти та адміністрація перебували у невизначеності стосовно умов навчання та дипломів, які вони отримають.

На другий рік навчання адміністрація навчального закладу визначилась у цих питаннях і  зобов`язала учнів внести за навчання, згідно "українського" контракту оплату в розмірі 54.680 рублів.

"При цьому, 38.300 рублів потрібно оплатити негайно, одним платежем. Тим хто зможе оплатити призначені суми, обіцяно диплом "ДНР", а тим хто не в змозі оплатити таку суму - гарантували негайне відрахування" - йдеться у матеріалі.

Особливе обурення студентів викликав той факт, що нарахована адміністрацією коледжу вартість навчання молодших медичних працівників в Горлівському медколеджі виявилася дорожчою, ніж сьогоднішня вартість навчання у вищому навчальному закладі - Донецькому медичному університеті ім. Горького.

у матеріалі повідомляють, що студенти зі скаргою звернулись до окупаційного "міністра освіти "ДНР" і навіть отримали від того підтримку. 

Однак виявилось, що для адміністрації Горлівського коледжу окупаційні "міністри" не указ. Керівничтво навчального закладу просто заявили, що вартість навчання переглядати не будуть, і все ще наполягають на оплаті навчання у визначеному раніше розмірі. Тим хто не зможе оплатити пообіцяли гарантоване відрахування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас