Спостерігачі ОБСЄ побачили у Горлівці дивні навчання бойовиків "ДНР"

В окупованій Горлівці на Донеччині спостерігачі СММ ОБСЄ стали свідками "військових навчань" бойовиків із застосуванням навчальних боєприпасів та відпрацюванням затримання людей та відбивання нападників

Depo.
17 жовтня 2017 10:55
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ.

"Удень 14 жовтня на одній з міських площ у підконтрольному "ДНР" місті Горлівка (39 км на північний схід від Донецька) команда СММ бачила, як 20–30 чоловіків у одязі військового типу виконували різні вправи бойової підготовки, зокрема такі, що нагадували затримання людей і відбивання "нападників", а також вправи з вогневої підготовки із застосуванням автоматів і пістолетів (спостерігачі чули приблизно 100 пострілів зі стрілецької зброї), а також навчальних боєприпасів. У двох випадках вони підірвали гранати (за оцінкою, також навчальні)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наступного дня команда СММ бачила, як на тій самій площі 12 осіб, також в одязі військового типу й у балаклавах, які марширували строєм і виконували вправи, майже такі самі як напередодні.

"Чоловіки знову застосовували автомати, здійснюючи постріли, за оцінкою, навчальними боєприпасами. Спостерігачі чули 4 вибухи невизначеного походження і 5 черг із великокаліберного кулемета. Команда Місії бачила, що за цим показом спостерігали близько 200 осіб (віком 40–60 років, 75 % чоловіків), більшість з яких була в одязі військового типу", - йдеться у звіті.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас