В ОБСЄ розповіли, як бойовики подовжили свої окопи біля Петрівського

Збройні формування Російської Федерації нарощують вогневі і оборонні позиції в районі населеного пункту Петрівське на Донеччині

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-центр штабу ООС і українську сторону Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

За даними СЦКК, російсько-окупаційні війська продовжують порушувати Мінські домовленості та норми Міжнародного гуманітарного права на Донбасі: окрім збільшення кількості обстрілів позицій Об’єднаних сил та мирного населення у районі лінії розмежування, окупанти здійснюють заходи із встановлення нових вогневих і оборонних позицій на ділянках розведення сил та засобів та поза ними.

"На відміну від підрозділів ЗСУ в районі проведення операції Об’єднаних сил, які удосконалюють свої позиції на лінії розмежування сторін виключно в межах Мінських домовленостей, окупанти навмисне порушують всі домовленості. Про це свідчить у своєму щоденному звіті і Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ", - йдеться у повідомленні.

На основі доступних СММ даних повітряного спостереження від 15 травня, виявлено продовження траншеї, що простягалася на 20 метрів зі сходу на захід на ділянці розведення в районі населеного пункту Петрівське, що на окупованій території.

"Також зафіксовано продовження двох траншей за межами ділянки розведення, де одна траншея простягалася на 45, а друга на 75 метрів за 800 метрів і 1,6 кілометра на схід від краю ділянки розведення. Всі фортифікаційні укріплення, за оцінкою та даними спостереження СММ ОБСЄ належать збройним формуванням Російської Федерації та обладнуються з метою скорочення відстані між передовими позиціями окупантів і ЗСУ", - йдеться у повідомленні.

Українська сторона СЦКК повідомляє, що спрямовані та зухвалі дії збройних формувань Російської Федерації вкотре демонструють стійке небажання дотримуватись взятих на себе зобов’язань в рамках консультацій Тристоронньої контактної групи, ігнорують інтереси цивільного населення по обидва боки лінії зіткнення, свідчать про зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту на Донбасі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас