ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Луганську "засвітилися" військовослужбовці зі ще одного підрозділу ГРУ (ФОТО)

Блогери, аналізуючи дані із соцмереж, ідентифікували в Луганській області військовослужбовців зі складу 22-ї бригади спеціального призначення (в/ч 11659, місце дислокації п. Степовий, Ростовська область) Головного розвідувального управління Генерального штабу ЗС РФ
Depo.
4 червня 2015 10:35
ФОТО: depo.ua
У Луганську "засвітилися" військовослужбовці зі ще одного підрозділу ГРУ (ФОТО)
У Луганську "засвітилися" військовослужбовці зі ще одного підрозділу ГРУ (ФОТО)

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на informnapalm.

У результаті вивчення профілів соцмереж військовослужбовців 22-ї бригади спецпризначення, були виявлені фотографії, завантажені в травні 2015 року, зняті в Луганську у відомих місцях на тлі місцевих пам'яток: пам'ятника танка часів I світової війни "Марк-5", у парку "Дружби Народів" і в Зоопарку.

У Луганську "засвітилися" військовослужбовці зі ще одного підрозділу ГРУ (ФОТО) - фото 1

Всі ці фотографії були розміщені на сторінці профілю соцмережі одного з військовослужбовців 22-ї бригади спеціального призначення, Іскандера Гаріпова, що перебуває в т.зв. "українському відрядженні". Серед фотодобірки альбому Гаріпова слід виділити групову фотографію, на якій фігурують троє військовослужбовців, одягнених у нестатутну форму, в одного з них присутній шеврон "Новоросії".

У Луганську "засвітилися" військовослужбовці зі ще одного підрозділу ГРУ (ФОТО) - фото 2

Вивчивши профіль Гаріпова, вдалося встановити особи решти двох, які також виявилися російськими військовослужбовцями-контрактниками з тієї ж 22-ї бригади спецпризначення.

Отже:

1. Іскандер Гаріпов: той факт, що він є військовослужбовцем ЗС РФ, зокрема 22-ї бригади спецпризначення, прямо і побічно підтверджує ряд доказів. За його профілем можна відстежити весь послужний список - від строкової служби на Північному Флоті до подальшої служби за контрактом.

У Луганську "засвітилися" військовослужбовці зі ще одного підрозділу ГРУ (ФОТО) - фото 3

2. Олександр Рязанцев - другий спецназівець, який фігурує на колективній фотографії з Луганська на сторінці вищезгаданого Гаріпова і має ту ж фотографію в своєму фотоальбомі, також є військовослужбовцем 22-й Бр СпН.

У Луганську "засвітилися" військовослужбовці зі ще одного підрозділу ГРУ (ФОТО) - фото 4

3. Микола Сварожич - третій спецназівець, що фігурує на колективній фотографії з Луганська, виявився більш обережним. Його анкетні дані і фотоальбом ще скромніше профілів його друзів-товаришів по службі.   Сторінки всіх трьох військовослужбовців станом на цю хвилину уже видалені.  "Представлена ​​нами трійка військовослужбовців спецназу ГРУ, "засвічених" в Луганську, є показовою, оскільки при більш ретельному вивченні контактів, фотографій, коментарів та іншого, можна виявити і інших їхніх товаришів по службі, що знаходяться в "українському відрядженні". Одним з таких є Віталік Вікторович Фаттахов, представлений в образі бойовика "Новоросії", хоча в реальності він також є військовослужбовцем бригади спецпризначення ГРУ ЗС РФ", - йдеться у публікації.

У Луганську "засвітилися" військовослужбовці зі ще одного підрозділу ГРУ (ФОТО) - фото 5