UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В "Л-ДНР" нарікають на російських радників з їхньою "мобілізацією" найманців

На окупованому Донбасі командування бойовиків називає систему "мобілізації", впроваджену російськими військовими радниками, неефективною

Про це повідомляє  Depo.Донбас з посиланням на координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука.

"Командування 2-го АК "ЛНР" дійшло висновку, що створена за допомогою російських "радників" мобілізаційна система багато в чому є неефективною, в тому числі в сфері обліку "резервістів", - повідомляє він.

Зокрема, під час мобілізаційних заходів з'ясувалося, що значну частину "резервістів" в реальності, в силу тих чи інших причин в потрібний момент призвати неможливо (виїхали "на заробітки", змінили місце постійного проживання з інших причин, в дійсності є громадянами РФ та ін.).

"У зв'язку з чим зі штабу 2-го АК в військкомати, бригади і батальйони надійшло розпорядження негайно "оновити" і провести звірку списків "приписного складу", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що у 1-му АК "ДНР" продовжують фіксуватися серйозні проблеми з комплектуванням бригад і полків.

"Служба понад контракт" для бойовиків і найманців в цих формуваннях (фактичне перебування на службі понад термін, встановлений договором) в середньому досягло 5-6 місяців, в окремих випадках - 7-8 місяців, до моменту "приходу заміни", - йдеться у повідомленні.

У зв'язку з цим командири частин і підрозділів констатують різке зниження морально-психологічного стану особового складу, все частіше фіксуються і випадки відкритого висловлення невдоволення.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook