В "Л-ДНР" наказали видавати "паспорти" навіть у день "виборів"

Російські окупаційні адміністрації на Донбасі активніше примушують брати участь у "голосуванні" всіх, хто нині перебуває на окупованих територіях Донецької та Луганської областей

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"До "голів міських (районних, селищних) рад" надійшло розпорядження забезпечити можливість отримання "паспорта громадянина "Л-ДНР" за спрощеною процедурою усім особам, які виявлять бажання взяти участь у "виборах",- йдеться у повідомленні.

Передбачається, що навіть 11 листопада повинна бути забезпечена можливість оформити "паспорт" і пред'явити його на виборчій дільниці для участі у голосуванні.

"Водночас у медичних закладах триває перевірка наявності "паспортів" у стаціонарних хворих, з доведенням до них попередження про примусову виписку з формулюванням "за порушення режиму лікування" усіх, хто не проголосує",- повідомляють у відомстві.

Крім того, здійснюється посилений тиск на керівництво бюджетних й приватних організацій та підприємств, зокрема керівників навчальних закладів, яких попереджають про звільнення з роботи, у разі не участі у "виборах" їхніх підлеглих та студентів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас