В "Л-ДНР" командування обіцяє найманцям доплачувати, щоб не боялися ЗСУ

На окупованому Донбасі російське командування намагається втримати найманців на передовій черговими обіцянками про додаткові грошові виплати

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Повідомляється, що для підтримання військової дисципліни серед особового складу російських окупантів на Донбасі, російськими пропагандистами розповсюджується викривлена та неправдива інформація щодо дій Об’єднаних сил і можливого загострення обстановки.

"Для підвищення мотивації особового складу передових підрозділів до проходження військової служби,  російськими офіцерами поширюються чутки про збільшення з травня поточного року грошового забезпечення на 30%", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, в окремих підрозділах противника зростає рівень невдоволення сержантського і рядового складу діями російських кадрових офіцерів.

"Вони встановлюють надмірні вимоги щодо забезпечення "пильності" та військової дисципліни, намагаючись у такий спосіб забезпечити для себе отримання додаткових преміальних виплат у вигляді заохочень від командування",- зазначають у відомстві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас