В "Л-ДНР" бойовики взялися вирішувати, чи їхатиме швидка на виклик

На окупованому Донбасі командири окупантів взялися вирішувати доцільність виїздів швидкої допомоги до місцевого населення

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Кремль продовжує приховано нарощувати обсяги постачання озброєння й військової техніки для потреб з'єднань і частин "1 та 2 АК" ЗС РФ на Донбасі", - йдеться у повідомленні.

Зокрема повідомляється, що інтенсивно поповнюються існуючі та формуються нові оперативні резерви зброї, боєприпасів та іншого військового майна.

"У зв'язку з цим, на окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях склади з боєприпасами й вибуховими матеріалами облаштовуються на об'єктах цивільної інфраструктури, зокрема на території лікувальних закладів населених пунктів, розташованих поблизу лінії зіткнення", - йдеться у повідомленні.

При цьому, через використання російськими окупаційними військами території, об'єктів та майна цивільних медичних закладів, погіршився стан медичного обслуговування населення.

"Медичний персонал цивільних лікарень зобов'язаний підтримувати постійну готовність до негайного виконання завдань в інтересах російських окупаційних військ. У зв'язку з цим, виїзд автомобілів швидкої допомоги за викликом населення здійснюється тільки у екстрених випадках з дозволу начальника медичної служби місцевого російського військового гарнізону", - повідомляють у відомстві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас