ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

В Гройсмана скасували перевірки для деяких категорій переселенців

Кабінет міністрів скасував перевірки матеріально-побутових умов ВПО для працівників державних органів, органів місцевого самоврядування та військовослужбовців-переселенців, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі

Depo.
13 вересня 2017 14:39
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас з посиланням на "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, де прем'єр-міністр Володимир Гройсман зачитав його серед прийнятих урядом без обговорення.

Повідомляється, що згідно постанови Кабміну, контроль за проведенням соціальних виплат шляхом відвідування не рідше, ніж раз на півроку фактичного місця перебування переселенця, зі складанням акту обстеження матеріально-побутових умов, не проводиться щодо працівників державних органів та органів місцевого самоврядування, а також осіб, які "надали довідку про перебування в трудових відносинах з даними органами за умови необхідності, згідно умов роботи, постійного перебування на подконтрольній території (за винятком відряджень за кордон)".

Також зазначається, що уряд скасував такі перевірки для військових в зоні АТО за наявності довідки з військової частини про притягнення до проведення спецоперації.

"Не проводиться чергова перевірка і тих, хто, згідно Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб пройшов фізичну ідентифікацію в "Ощадбанку", - йдеться у повідмоленні.

Нагадаємо, що уряд дозволив переселенцям отримувати пенсії та соцвиплати у будь-якому банку України, а не лише в "Ощадбанку".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас