ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Донецькій області міліція завадила трансляції понад 500 заборонених каналів

У тому числі 10 порнографічних і 14 російських телеканалів
Depo.
29 червня 2015 20:23
ФОТО: depo.ua

У поточному році на Донеччині міліціонери припинили ретранслювання заборонених телевізійних каналів понад 40 тисячам користувачів.

Про це повідомила прес-служба управління МВС України в Донецькій області, передає Донбас.depo.ua з посиланням на "Тиждень".

Крім того, під час моніторингу екстремістських веб-ресурсів встановлено майже 800 жителів області, причетних до участі в незаконних бандформуваннях.

"Під час моніторингу соціальних мереж поки зібрана інформація щодо 768 учасників незаконних збройних формувань, встановлено їх зв'язок. Першочергове завдання співробітників УБК - перекрити канали надходження спотвореної інформації, яку терористи використовують для маніпулювання свідомістю людей і розпалювання війни", - підкреслюється в повідомленні.

Так, протягом 2015 р. оперативники припинили протизаконну діяльність 7 суб'єктів підприємницької діяльності.

"За окрему плату зловмисники за допомогою телекомунікаційного обладнання, минаючи правовласників, ретранслювали абонентам більше 500 платних і заборонених телевізійних каналів, серед яких - 10 каналів порнографічного характеру і 14 російських", - зазначили в МВС.

Так, правопорушники діяли в Маріуполі, Красноармійську, Краматорську, Слов'янську, поширюючи мовлення на навколишні населені пункти.

Підозрювані притягуються до відповідальності за ч. 1 ст. 361 "Незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку", ст. 301 "Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів", ч. 1 ст. 176 "Порушення авторського права і суміжних прав", ч. 2 ст. 382 "Невиконання судового рішення" Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, Державне агентство з питань кіно заборонило до показу ще 6 телесеріалів виробництва Росії.