В "ДНР" мешканці прифронтового селища мітингували проти обстрілів

Мешканці окупованого "ДНР" прифронтового селища Хрещатицьке мітингували проти регулярних обстрілів

Про це йдеться у звіті ОБСЄ, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що 8 липня члени патруля СММ бачили 60 людей (чоловіки та жінки різного віку), які зібралися в центрі Хрещатицького та висловлювали свій гнів і відчай, як вони стверджували, з огляду на те, що в їхньому населеному пункті знову стався обстріл.

У той же день спостерігачі уточнювали повідомлення про пошкоджені будинки в результаті обстрілу, що стався в ніч із 7 на 8 липня. У житловому будинку на вул. Октябрській, 9, члени патруля СММ зафіксували 3 розбиті вікна з північної сторони й 1 розбите вікно з західної сторони, рама якого була зміщена. Спостерігачі визначили, що пошкодження виникли нещодавно в результаті обстрілу, однак визначити тип застосованого озброєння та напрямок вогню не вдалося. За словами власниці (80–90 років) будинку, вона була вдома, коли вранці 8 липня стався обстріл.

На відстані близько 75 м на схід, на вул. Космодем'янської, 2, члени патруля Місії зафіксували свіжу вирву на присадибній ділянці, яка виникла, за оцінкою, внаслідок розриву 122-мм артилерійського снаряда, випущеного з західного напрямку. Приблизно за 2 м від вирви вони бачили сліди горіння на фасаді, а також подряпини від розльоту осколків на стіні з південно-південно-західної сторони будинку (за оцінкою, у результаті згаданого розриву снаряда). За словами власниці (40–50 років) будинку, вона була вдома, коли в ніч із 7 на 8 липня стався обстріл. 

На відстані близько 40 м на південний схід на вул. Октябрській, 7, команда Місії зафіксувала зміщені листи шиферу на північно-західній частині даху, а також 2 розбиті вікна з північної сторони житлового будинку. Усередині спостерігачі зафіксували свіжу пробоїну, свіжу тріщину та зміщену панель навколо неї на внутрішній західній стіні спальні. За їхньою оцінкою, пошкодження виникли в результаті обстрілу, однак визначити напрямок вогню не вдалося.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас