ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "ДНР" мешканці селища долають 160 км в об'їзд, щоб потрапити у сусіднє українське село

Жителі підконтрольного "ДНР" селища Бетманове долають в об'їзд 160 км аби потрапити у сусіднє село Верхньоторецьке, яке підконтрольне Україні

Depo.
20 лютого 2018 13:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється у звіті ОБСЄ, передає Depo.Донбас.

Зазначаэться, що 18 лютого жителька селища Бетманове повідомила команді місії, що в селищі спостерігаються постійні перебої з електропостачанням через обстріли.

"Співрозмовниця розповіла спостерігачам, що працює в селищі Верхньоторецьке, а дістатися від Бетманового до Верхньоторецького можна лише пішки, отож щодня їй доводиться долати приблизно по 10 км в кожен бік", - йдеться у звіті.

Двоє чоловіків (віком 40–50 років) повідомили СММ, що на дорозі між Бетмановим і Верхньоторецьким заборонений проїзд транспортних засобів.

Вони додали, що, щоб дістатися до Верхньоторецького, жителі вимушені об'їжджати контрольний пункт в'їзду-виїзду в Майорську, долаючи по 160 км.

На блокпості "ДНР" на північно-західній околиці Бетманового троє озброєних членів "ДНР" відмовили патрулю СММ у доступі, зауваживши, що з міркувань безпеки рухатися в напрямку Верхньоторецького небезпечно.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook