ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "ДНР" для поповнення лав бойовиків влаштували "ярмарок вакансій"

У низці окупованих міст і селищ "влада ДНР" проводить так звані "дні професійного орієнтування" з участю "військкоматів ДНР", які і є головними їх організаторами

Depo.
18 жовтня 2017 18:23
ФОТО: depo.ua

Про таке написав координатор спільноти "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook, передає Depo.Донбас.

Мета таких заходів – вербування якомога більшої кількості охочих проходити "службу" в частинах так званого "1-го АК ДНР.

"Завдання на проведення даних заходів була поставлена ​​командуванням "1-го АК ДНР" (ОК "Донецьк"), який констатував, що некомплект "особового складу" в окремих батальйонах і бригадах досяг критичного рівня – до 40% від штатної чисельності. Що, в свою чергу "... різко негативно впливає на боєздатність і якість виконуваних бойових завдань", – йдеться у повідомленні.

Окрім того, за даними Тимчука, у "МГБ ДНР" проводить набір чоловіків і жінок у віці від 18 до 40 років в "Службу прикордонної охорони ДНР". Набір відбувається згідно з указом ватажка так званої "ДНР" Олексанлра Захарченка від 14.09.2017 про збільшення чисельності "Служби прикордонної охорони".

Заявлена мета – "поліпшення якості роботи і підвищення пропускної спроможності КПВВ "ДНР".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас