В Авдіївці двоє братів розібрали меморіал на честь загиблих жителів міста

В Авдіївці громадські діячі - брати Михайло і Віктор Гриник -  затримані співробітниками поліції в момент ліквідації меморіалу, який був встановлений на честь місцевих жителів, загиблих у війні на Донбасі

За словами правоохоронців, всі металеві гільзи і осколки снарядів, які були частиною меморіальної інсталяції, Гриники зняли і завантажили в багажник власного авто, повідомляє avdeevka.city.

Виявилося, що активісти вирішили перенести конструкцію до насосної, розташованої в районі будинку № 20 по вулиці Молодіжній. Михайло Гриник пояснив свої дії тим, що в цьому місці в 2015 році під час артобстрілу загинуло четверо місцевих жителів.

Брати Гриники стверджують, що стела пам'яті - їхня власність, оскільки саме вони збирали елементи інсталяції, клеїли і міняли фото загиблих земляків, що, за їхніми словами, дає право змінювати місце розташування умовного меморіалу на свій розсуд.

В даний момент на місці події працюють правоохоронці. Елементи стели були вилучені з авто активістів працівниками міської комунальної служби і поліцейськими.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас