Уряд Швейцарії направив на Донбас гуманітарну допомогу на $150 тис

Відділом гуманітарної допомоги Швейцарської агенції розвитку та співробітництва доставлено на Донбас черговий гуманітарний вантаж на загальну суму 150 тис. доларів

Depo.
20 жовтня 2017 21:42
ФОТО: depo.ua

Про це інформує Depo. із посиланням на прес-службу Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Доставлено повний комплект медичного обладнання та необхідних витратних матеріалів (реагентів) в Луганський протитуберкульозний диспансер. Спалах захворювань на туберкульоз та ризик розповсюдження хвороби серед населення, яке проживає на підконтрольних так і непідконтрольних Уряду України територіях досі залишається проблемою. Неналежне обладнання лабораторій не дозволяють забезпечити якісне дослідження аналізів та швидку діагностику, що в свою чергу дозволяє хворобі прогресувати.

Нове обладнання скоротить діагностування хвороби від 2-х тижнів до 2-днів, що дозволить запобігти поширенню захворювання на полірезистентний туберкульоз в регіоні та за його межами.

Впродовж 2016-2017 року направив 720 тон гуманітарного вантажу загальною вартістю 1.45 млн. дол. та - 1 635 тон хімічних реагентів для очистки води, медичне обладнання, лабораторію для раннього виявлення збудників туберкульозу та апарат для визначення Вірусу грипу А та Вірусу грипу В на суму 1,48 швейцарських франків.

Нагадаємо, що посольство Щвейцарії і Червоний хрест відправили в непідконтрольні Україні райони Донеччини 62 тонни гуманітарки.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас