ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В штабі АТО закликали Росію присікти спроби ОРДО та ОРЛО захопити території

Керівник української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню закликав російську сторону використати свій вплив та припинити провокації
Depo.
12 червня 2015 20:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба штабу АТО, передає Донбас.depo.ua.

У Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомили представників місії ОБСЄ про обстановку вздовж лінії розмежування.

"Не може не турбувати факт концентрації важкої техніки бойовиків у деяких районах на тимчасово непідконтрольній Україні території", - зазначив керівник української сторони Спільного центру генерал-майор Андрій Таран.

У районі м. Шахтарськ зафіксовано пересування 2 одиниць зенітно-ракетного комплексу (9К332) "Тор-М2" - техніки, яка не знаходиться на озброєнні ЗС України і могла надійти до проросійських сепаратистів тільки з території Російської Федерації.

У районі н.п. Тельманово зафіксовано рух 2 колон БМП. Більше того, 10 червня у напрямку н.п. Тельманово пройшла колона броньованої техніки в кількості 60 одиниць. Все це свідчить про підготовку масштабного провокаційного наступу бойовиків в районі н.п. Гранітне на кшталт того, який був організований терористами в районі н.п. Мар'їнка 3 червня.

"Застерігаємо самопроголошене керівництво окремих районів Донецької та Луганської областей від необачних кроків! У випадку розгортання бойовиками наступальних дій, українська сторона залишає за собою право використати усі наявні засоби для припинення спроби захоплення території та подальшої ескалації конфлікту", - заявив Андрій Таран.

"Закликаємо російську сторону СЦКК використати свій традиційний вплив та припинити провокації НЗФ ОРДО та ОРЛО. Також сподіваємось, що СММ ОБСЄ в рамках свого мандату здійсніть всі необхідні заходи для запобігання розповсюдження конфлікту", - зазначив Таран.