ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українські біженці тікають з Росії назад на Донбас

Біженці з України, що виїжджали до Росії, почали повертатися додому
Depo.
23 квітня 2015 13:27
ФОТО: depo.ua

Про це пише видання "РИА Новости" з посиланням на Федеральну міграційну службу Росії, повідомляє Донбас.depo.ua.

"Міграційна служба фіксує відтік біженців з південного сходу України з РФ на батьківщину", - цитує видання керівника відомства у Москві Ольгу Кирилову.

У виданні додали, що Москва надавала тимчасовий притулок тільки дуже невеликому числу вихідців з південного сходу України - тільки тим, у кого є житло або близькі родичі.

"Решті пропонувалося виїжджати туди, де є центри тимчасового розміщення, а з них людей вже направляли в різні регіони країни за вибором, надаючи житло і роботу. У роботі був задіяний весь Центральний федеральний округ РФ, але Москва як столиця поставила обмеження у зв'язку з великим населенням", - пояснюється у матеріалі.

 Кирилова вважає, що українці повертаються додому, тому-що на Донбасі настало "перемиря".

Однак, як повідомляв Донбас.depo.uaбіженці з Донбасу все частіше розчаровуються у російських реаліях та шукають спосіб повернутися додому в Україну. Так у Москві бачили біженку, яка просила в перехожих гроші на білет до України. Щодо "перемир'я", бойовики "ЛНР" та "ДНР" щодня порушують режим тиші на Донбасі та обстрілюють позиції українських військових та населені пункти.