Українська сторона не полишає надії домовитись про обмін полоненими до кінця року

Українська сторона не полишає надії і знову запропонувала представникам бойовиків "Л-ДНР" здійснити обмін заручниками 27 грудня 2018 року

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на повідомлення першого віце-спікера українського парламенту Ірини Геращенко у Facebook.

Так, сьогодні, 12 грудня, під час процесу переведення ув'язнених з тюрем окупованого Луганська українська сторона запропонувала представникам ОРДЛО провести обмін заручниками.

"Українська сторона сьогодні ще раз наголосила представникам ОРДЛО, що ми готові до звільнення заручників - військових і цивільних - і пропонуємо 27 грудня здійснити таке звільнення в форматі 66 на 19", - повідомила Геращенко.

Нагадаємо, що сьогодні, 12 грудня, "ЛНР" передала українській стороні 42 засуджених, які утримувалися у в'язницях на непідконтрольній частині Луганської області.

Як повідомлялося раніше, 4 грудня, російська сторона у тристоронніх переговорах у Мінську відмовила Україні у пропозиції щодо обміну полоненими до кінця поточного року.

"Ми передали конкретні списки і пропозиції в форматі 23/23 і 66/19 з пропозицією провести звільнення наших військових і цивільних з ОРДЛО до новорічних і різдвяних свят. Ми готові повторити минулорічний успіх і провести черговий етап звільнення 27 грудня. На жаль, РФ і їх маріонетки відмовилися від чергової ініціативи України і зірвали і цю пропозицію звільнення українців", - написала тоді Геращенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас