Україна в Мінську вимагала звільнити підлітків, яких третій рік тримають в полоні "ДНР"

Українська сторона в Мінську вимагає звільнити підлітків, яких вже третій рік терористи утримують в тюрмі в окупованому Донецьку

Про це віце-спікер Верховної ради та представник України в ТКГ Ірина Геращенко написала у своєму Facebook, передає Depo.Донбас.

"Ми ще раз підняли питання негайного звільнення п'яти підлітків з Ясинуватої, яких три роки катують в Донецьку в тюрмі. Сподіваюся, хоч з цього питання буде певний прогрес. Озвучили вимогу їхнього звільнення і на ТКГ", - написала вона.

Нагадаємо, як стало відомо 12 вересня 2016 року, на окупованій території Донбасу "МДБ ДНР" піймало п'ятьох підлітків, яких звинуватили у підриві автомобілів, цивільних і військових об'єктів "на замовлення СБУ".

Бойовики поширюють інформацію, що хлопців завербував військовослужбовець зі складу добровольчого батальйону "Айдар" і погрозами змусив виконувати диверсійні операції. За даними бойовиків, підліткам за це ще й платили.

Як повідомлялося раніше, Геращенко розповіла, про результати першого в цьому році засідання ТКГ в Мінську.

Зокрема, вона розповіла, як представники бойовиків у Мінську із задоволенням цитують українського депутата Сергія Власенка, а росіяни сплять і бачать зміну влади в Україні.

Крім того, представники російської сторони в Мінську дали зрозуміти, що обміну полоненими знову не буде.

Читайте також: Як бойовики "ДНР" допитували дітей, яких звинуватили у диверсіях (ВІДЕО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас