Українські армійці отримали циркуляр із запитанням, чи хочуть вони переговорів з "Л-ДНР"

Сьогодні, 23 травня, у різних військових частинах ЗСУ отримали документ, в якому українських військовослужбовців запитують про їхнє ставлення до можливих перемовин з бойовиками "Л-ДНР"

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на фонд "Повернись живим", в розпорядженні якого виявився відповідний документ. 

"Командирам військових частин організувати та провести вивчення серед особового складу ставлення військовослужбовців стосовно можливих перемовин з "ДНР"/"ЛНР" та в термін до 16:00 24.05.2019, через управління морально-психологічного забезпечення (доповісти. – ред.) аналіз вивчення даного питання та можливі наслідки зазначеного", – йдеться у документі.

За інформацією фонду документ був підписаний та набув чинності ще 18 травня 2019 року.

"Між тим, за даними наших джерел серед військових, на нараді 18 травня 2019 року у вже екс-начальника Генштабу Муженка говорили про можливі перемовини з Росією, а не з бойовиками "республік". І зрозуміти треба було ставлення суспільства до цього, а не військових", - зазначають у "Повернись живим".

Нагадаємо, 21 травня новопризначений керівник Адміністрації президента Андрій Богдан заявив, що потрібно провести референдум щодо переговорів із Кремлем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас