Учасників ЗНО пропускають через КПВВ "Станиця Луганська" без черги

Прикордонники Лисичанського загону, які діють у складі Об'єднаних сил, в контрольному пункті "Станиця Луганська" почали пропуск учасників зовнішнього незалежного оцінювання в пріоритетному порядку

Про це повідомляє прес-служба Луганського прикордонного загону, передає Depo.Донбас.

Щоб створити комфортні умови перетину лінії зіткнення і сприяння в забезпеченні своєчасного прибуття до навчальних закладів учасників ЗНО, прикордонники оформляють таких осіб в пріоритетному порядку.

Під час проходження паспортного контролю учасник ЗНО повинен пред'явити, крім дозволу фізичної особи, запрошення на ЗНО в електронному або друкованому вигляді.

Для прискорення процедури оформлення пропуск таких осіб здійснюється за заздалегідь отриманих списків від департаменту освіти і науки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з переліком осіб, в установленому порядку зареєстровані як учасники зовнішнього незалежного оцінювання.

У разі виникнення проблемних питань, таких як розбіжність реквізитів сертифіката з номером паспорта або відсутності самого сертифіката, прикордонники будуть вживати вичерпних заходів щодо забезпечення перетину лінії зіткнення учасником ЗНО для проходження тестування.

В цілому за минулу добу в цьому КПВВ в пріоритетному порядку лінію зіткнення перетнули 15 учасників ЗНО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас