Радник української делегації в ТКГ пояснив, чому ОРДЛО тримають КПВВ закритими
Росія не дозволяє своїм маріонеткам в ОРДЛО відкрити пункти пропуску, щоби змусити Україну вести прямі переговори з терористами
- Донбас
-
12 листопада 2020 20:56

Як передає Depo.Донбас, про ситуацію розповів радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі каналу "Україна 24".
"Що ми бачимо? Що, можливо, буде розблоковано роботу КПВВ. Немає поки гарантії. Мова зайшла про технічні суперечки, ми надали свій план вирішення цих технічних суперечок, чекаємо на відповідь російської сторони. Партнери наполягають на відкритті, ОБСЄ сильно натякає, навіть прямо говорить російській стороні: "Хлопці, давайте відкриватися", — сказав він.
"Вони (Росія, — прим. ред.) хочуть, аби ми безпосередньо спілкувалися з представниками ОРДЛО. Ми говоримо: включіть їх до складу російської делегації указом президента Путіна — і будемо спілкуватися. А поки ми спілкуємося тільки з російською делегацією. А вона наполегливо робить вигляд, що є посередником", — додав Арестович.
Як повідомлялось раніше, станом на ранок 11 листопада, на Донбасі з семи КПВВ на вхід і вихід працює тільки одне - у Станиці.
Нагадаємо, Україна заявила, що 10 листопада буде відновлено роботу всіх наявних КПВВ - і на Луганщині, і на Донеччині.
У той же час в "ЛНР" і "ДНР" заявили, що 10 листопада не відкриватимуть блокпости зі свого боку на лінії розмежування. "ДНР" вирішили, що відкриватимуть "Оленівку" два дні на тиждень, а інші КПВВ залишить закритими.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 16:56Ціни на ремонт квартир – орієнтування у розцінках Інновації
- 09:19 Минулої доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 200 бойових зіткнень
- 09:39 1 228 день війни: Ситуація на фронті
- 21:59 Від початку цієї доби на фронті відбулося 136 бойових зіткнень
- 13:41У центрі окупованого Луганська пролунав вибух
- 22:50 Ситуація на фронті: Сьогодні рашисти атакували майже півтори сотню разів
- 11:40Окупанти атакували Краматорськ 5 дронами, є руйнування
- 11:19Під час спроби продати викрадену зброю на майже 2 млн грн на Донеччині затримали військового
- 09:57Через дронову атаку знищений термінал "Нової пошти" у Слов'янську (ВІДЕО)
- 23:40 Доба на фронті: Окупанти 112 разів атакували позиції ЗСУ
- 20:41 У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження пункту управління армії рф на Донеччині
- 12:28Екіпаж поліції "Білий янгол" потрапив під удар дронів у Покровську
- 09:40Слов'янськ зазнав атаки "шахедів", є руйнування
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 23:50 На Донеччині росіяни намагаються просунутися на трьох напрямках — Сирський
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 10:49Продавчиня зі Слов'янська коригувала ракетні удари росіян по локаціях Сил оборони на Донеччині, - СБУ
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:20У Білозерському на Донеччині від дронової атаки поранені п’ятеро людей