У Кабміні кажуть, що для відновлення Донбасу не вистачить двох річних бюджетів

На відновлення інфраструктури прифронтових районів Донбасу не вистачить навіть двох річних бюджетів Міністерства інфраструктури України

 

У Кабміні кажуть, що для відновлення Дон…
Прес-центр ООС

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, передає Depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"Це великі гроші. Це точно не можуть підняти один річний бюджет або навіть два річні бюджети. Це треба говорити про більш великі горизонти. Тому що, для прикладу, запорізький міст – це приблизно 14-15 мільярдів гривень. А весь дорожній фонд – 74 мільярди гривень", – зазначив він.

За словами Криклія, якби вирішили все це фінансувати виключно з дорожнього фонду, то 20% треба було тільки на один міст забрати із нього.

"Тобто якби вирішили все з дорожнього фонду виключно фінансувати, то порахуйте! 20% треба було тільки на один міст забрати з дорожнього фонду. А в нас таких мостів", - додав він.

У зв’язку із цим українська сторона проводить переговори з міжнародними партнерами щодо фінансування інфраструктурних проектів.

"Міжнародні організації готові допомагати дуже активно. ЄБРР у цьому році рекордно якраз з тими програмами, які ми будемо ще до кінця року брати, то рекордна сума по фінансуванню інфраструктурних проектів буде. Вони сказали: понад мільярд доларів чи євро", - сказав Криклій.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook