У Волновасі говорили про роль жінок на передовій

У Волновасі Донецької області відбувся всеукраїнський жіночий форум "Роль жінки у зоні ООС", участь у якому взяли майже 300 жінок зі всієї України

Про це повідомили в Донецької військово-цивільної облдержадміністрації, передає Depo.Донбас.

"25 вересня 2018 у місті Волноваха, Донецької області, у зоні ООС, відбувся всеукраїнський жіночий форум "Роль жінки у зоні ООС". Загалом участь у форумі взяли близько 300 жінок із різних куточків України, зокрема, Донбасу", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що серед учасників форуму - представниці політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, жінки-військовослужбовці, жінки-держслужбовці, керівники громадських організацій, політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів із різних регіонів України.

Мета форуму - консолідація жінок політики, бізнесу, соціальної, медичної, освітньої, культурної сфери життя задля встановлення миру в Україні, розвитку і підтримки дітей та активних жінок із зони ООС. За його результатами прийнята резолюція, яка буде передана до профільних комітетів Верховної Ради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ООС